Silvestr ve světě

Silvestr v Paříži

Na Nový rok je Paříž opravdu slavnostní a okouzlující. Statisíce světel osvětlují celé město a jeho památky. Ve Francii je tradicí na Silvestra venkovsky stolovat. Téměř všechny restaurace v Paříži připravují speciální novoroční menu. Slaví se s výborným šampaňským nebo chutným drinkem vin chaun (svařené víno). Silvestr je velkolepou párty na Champs Elysees. Odtud lze sledovat úchvatný ohňostroj v okolí Eiffelovy věže, která je také slavnostně osvětlena. Další možností je oslava v Disneylandu Paříž. Je zde plno blikajících světel, sníh padající na Main Street a nejlepší ohňostroj jaký jste kdy viděli. Pro děti je vstup do parku zdarma. Pokud máte rádi operu navštivte Operu Bastille. Program není nejlevnější, ale stane se nezapomenutelným zážitkem díky show s hudbou, tancem a zpěvem. Nový rok oslavte velkolepě ve městě Paříž.


» Online rezervace

Silvestrovské oslavy v Londýně

Silvestrovské oslavy ve městě jako je Londýn jsou nezapomenutelným zážitkem. Londýn je velmi populární destinací pro oslavu Nového roku, proto si včas zajistěte hotel pro tuho noc. Některé hotely nabízejí speciální balíčky pro své hosty. Navrhujeme například Ambassadors hotel, ubytováni budete nedaleko Hyde Parku jen pár kroků od stanice metra. Další je Bayswater Inn, nachází se ve čtvrti West End. Všechny památky a noční kluby jsou zde na dosah. Nebo zkuste hotel Henry VIII, nádherný čtyřhvězdičkový hotel, ve kterém budete rozmazlováni krytým bazeném, sounou, pohodlím a luxusem. V Londýně je plno turistických atrakcí, muzeí a možností pro velké nákupy. Kouzelná bude oslava na Temži v historické lodi Porta Gore. Slavte na obří palubě se sklenkou šampaňského, občerstvením a jazzovou kapelou a vychutnejte si z ní pohled na ohňostroje. Dalším skvělým místem pro sledování ohňostoje je Westminster Bridge

Silvestrovské oslavy v Berlíně

V Berlíně je toho mnoho co můžete podniknout během celého roku a Silvestrovská noc není v žádném případě vyjímkou. Silvestr je zde nabitý zábavou. A co zde můžete prožít? Mnoho festivalů a koncertů, záleží pouze na vaší chuti a v každém případě si vyberete. Pokud máte chuť na něco divokého oslavte Nový rok na párty u Brandenburské brány. DJs, živé kapely, ohromující ohňostroj a slavnostní odpočítavání vás jistě uchvátí. Oslavujte v Berlíně do časných ranních hodin pod širým nebem či v nočních klubech. O Silvestrovské noci navštivte jeden z mnoha klubů Kulturbrauerei s 15 tanečnímí parkety kde hraje 35 různých druhů hudby. Pokud máte radi ohňostroje, ve městě najdete plno míst odkud je můžete sledovat a nechat se okouzlit pohledem na ně ve společnosti přátel a dobrého šampaňského, například Kreuzberg, hora která se nachází ve Victoria parku, z níž je krásný pohled na celé město.

Silvestr v New Yorku

Oslavte Nový rok velkolepě! V New Yorku začíná Nový rok velkým třeskem na Times Square, kde se tisíce lidí sejdou, aby společně sledovali sestup obrovské, krásně osvětlené koule ze které vylétnou miliony konfet přesně o půl noci. Oslava na Times Square je zdarma! V tomto ročním období je toto město kouzelně vyzdobené. Další tradicí je Midnight Run, mini maraton kde se na trati dlouhé 6 km budete těšit z hudby, maškarních plesů, DJs a ohňostrojů. Vychutnat si nádherné ohňostroje je možné i z Central Parku, místa ze kterého je uvidíte se sty oslavujícími lidmi. Krásný pohled z Centrál Parku je i na Manhattan, tady lze udělat opravdu krásné fotografie ohňostrojů. Silvestr v New Yorku bude nezapomenutelným zážitkem.

Silvestr ve Vídni

Oslavy Silvestra ve Vídni můžete prožít vždy velkolepě - na Obřím kole, jízdou v silvestrovském vlaku či při plavbě na Dunaji. Rakouské přísloví praví: “Kdo se nikdy nesvezl v Obřím kole, ten nikdy doopravdy nebyl ve Vídni". 31.prosince se nechte romantickými gondolami vyvézt nad střechy Vídně! Nebo vleťte do nového roku soukromým letem při silvestrovském okružním letu nad Vídní! Na palubě letadla vás bude čekat posádka s občerstvením i šampaňským. Z výšky cca. 2.000 metrů si vychutnáte pohled na Vídeň - Stephansdom, Obří kolo a ohňostroj. Příchod nového roku můžete prožít ve vlaku "Majestic Imperator Train de Luxe", který vás do nového roku dopraví po kolejích. Vychutnejte si jízdu noční Vídní s galavečeří a ohňostrojem! Krátce před půlnocí zastaví vlak na mostě přes Dunaj, kde budete moci oslavit příchod nového roku sledováním velkolepého ohňostroje nad Vídní. Uprostřed Dunaje vás zveme k tanci - valčíku “Na krásném modrém Dunaji". Můžete také prožít silvestrovskou noc na parníku společnosti DDSG Blue Danube Schiff. Na lodi MS Admiral Tegetthoff vás očekává vybrané galamenu, živá hudba, kouzelník a půlnoční pohoštění.